Newsy

Apple AirPort Time Capsule - archiwum w nowym kształcie

2017-01-08 19:11:04, komentarzy: 0

AirPort Time Capsule to połączenie superszybkiej stacji bazowej Wi-Fi i łatwego w obsudze urządzenia do archiwizacji danych. Archiwizacja danych nigdy nie była prostsza. Wystarczy raz skonfigurować AirPort Capsule, aby nie marwić się o nic więcej. Urządzenie współpracuje z aplikacją Time Machine w systemie OS X, by automatycznie i bezprzewodowo archiwizować dane z Twojego komputera Mac. Już nie musisz się martwić, że stracisz coś ważnego. Wszystkie zdjęcia, wszystkie pliki, zapisane są nawet wszystkie aplikacje i ustawienia w systemie OS X. AirPort Time Capsule archiwizuje je wszystkie – ma na to az 2 TB.


Szybki wehikuł czasu

Stacja AirPort Time Capsule została stworzona do płynnej współpracy z aplikacją Time Machine w systemie OS X Leopard lub późniejszym. Ale przede wszystkim do ochrony Twoich danych. Oba narzędzia są niezwykle inteligentne — po wykonaniu pierwszej kopii zapasowej archiwizowane są tylko te pliki, które zostały zmienione. A archiwizacja przebiega automatycznie, bezprzewodowo i jako czynność w tle. Time Machinestale archiwizuje wszystkie dane z Twojego komputera w postaci wielu różnych wersji. Dlatego możesz bez problemu uzyskać do nich dostęp i przywrócić poprzednie wersje poszczególnych plików, folderów czy nawet całej zawartości Twojego komputera. A dzięki zupełnie nowej i superszybkiej sieci Wi-Fi 802.11ac archiwizacja w AirPort Time Capsule jest teraz nawet o 50 procent szybsza.


Dość miejsca na wszystko

AirPort Time Capsule to miejsce przygotowane z myślą o wszystkich Twoich danych. Napęd dysku twardego o imponującej pojemności 2 TB lub 3 TB zapewnia wystarczającą ilość miejsca i pełne bezpieczeństwo. A zatem niezależnie od tego, czy masz do skopiowania 250 czy 250 000 utworów, miejsca Ci nie zabraknie.

 

Przeprojektowany od góry do dołu

Przy projektowaniu zupełnie nowej stacji bazowejAirPort Time Capsule skupiliśmy się na wydajności. Rozbudowaliśmy ją w górę, a na jej wierzchołku umieściliśmy anteny, które mogą teraz wysyłać sygnał z większej wysokości. Zwiększyliśmy także liczbę anten. Teraz jest ich sześć — trzy przeznaczone dla zakresu2,4 GHz i trzy dla zakresu 5 GHz. Dzięki nim oraz bezprzewodowej technologii 802.11ac możesz nie tylko szybciej nawiązywać połączenia, ale także zwiększyć ich zasięg oraz siłę. Podnieśliśmy poprzeczkę dla stacji bazowych Wi-Fi. W każdym aspekcie.


Mniejsza podstawa, więcej miejsca na biurku

Nowa, pionowa konstrukcja nie tylko zwiększa szybkość Wi-Fi, ale również pozwala zyskać więcej cennego miejsca na biurku. Z podstawą o boku mierzącym niecałe 10 cm, AirPort Time Capsule zajmuje 75 procent mniej miejsca niż poprzedni model. Co więcej, aby pomóc Ci utrzymać porządek, nawet zasilacz ukryto w środku. W efekcie AirPort Time Capsule zajmuje tylko tyle miejsca, ile naprawdę musi.


Zarządzaj swoją siecią Wi-Fi z urządzenia iOS lub z komputera Mac

Po skonfigurowaniu sieci narzędzie AirPort dla systemu iOS oraz OS X umożliwia zarządzanie pracą sieci i monitorowanie jej z iPada, iPhone'a, iPoda touch lub komputera Mac. Stacja bazowa AirPort Time Capsule — razem z innymi podłączonymi stacjami AirPort — jest prezentowana na graficznym schemacie, na którym od razu widzisz swoje ustawienia, możesz wprowadzać zmiany i uaktualnienia oraz wykonywać inne czynności.


Udostępniaj dodatkowy dysk twardy

AirPort Time Capsule oferuje nie tylko pamięć masową o pojemności 2 TB lub 3 TB, ale też bezpieczne udostępnianie każdego zewnętrznego dysku twardego z interfejsem USB w Twojej sieci Wi-Fi. A także bezpieczny dostęp do niego za pośrednictwem Internetu. Tak więc zarówno użytkownicy komputerów Mac, jak i PC mogą od razu przeglądać dokumenty, nagrania wideo, zdjęcia czy inne pliki.


Drukuj bez kabli

Port USB 2 w AirPort Time Capsule to idealny sposób na udostępnianie drukarki w sieci bezprzewodowej. Wystarczy ją podłączyć, aby każda osoba korzystająca z sieci mogła drukować na centralnie udostępnionej drukarce. Bezprzewodowo, rzecz jasna.

Chcesz kupić Apple AirPort Time Capsule? Wejdź na eurobid.pl

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!