Wpisy Użytkowników

Wygrane są naprawdę realne!

2017-01-09 17:29:14, komentarzy: 0

Swoją przygodę z eurobid.pl zaczęłam dwa miesiące temu, zupełnie przypadkowo przez reklamę na fb. Z ciekawosci polubiłam stronę na fun page, zarejestrowałam sie w serwisie, dostałam Pakiet Darmowych Bidów, licytowałam oczywiście bez większych sukceców. Dlatego na chwilę zapomnialam o serwisie EUROBID. Oczywiście do momentu kiedy na FB nie zobaczylam posta z informacją o konkursie. Do wygrania był Ekspres Ciśnieniowy Krups, oczywiście skusiłam sie na konkurs – przecież przez udział nic nie traciłam.


Zgłosiłam więc swój udział, polubiłam post i udostępniłam go znajomym. I oczywiście znowu na pewną chwilę zapomniałam o serwisie eurobid.pl, aż do momentu kiedy dostałam wiadomość, że zostałam zwycięzcą konkursu. Musiałam tylko podać swoje dane do wysyłki i już po dwóch dniach od wygranej Ekspres Ciśnieniowy Krups był u mnie. Nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę.


Moja wiara w tego typu serwisy urosła, postanowiłam więc sprawdzic dalej swojego szczęscia. Zakupiłam pakiet 200 Bidów i udało mi się stan konta pomnożyć. Wygrałam małym wkładem kolejny Pakiek 1000 bidów. I teraz zaczynam pełną parą od nowa swoją przygodę z europid.pl.

 

Zachęcam wszystkich niezdecydowanych, niedowiarków, obserwujących aukcje z ukrycia – wyjdźcie z cienia i licytujcie! Ruszajcie do aukcji i bierzcie udział w konkursach! Wygrane są napradę realne!

 

Autor wpisu: Marta Kuczyńska

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

PISZ NA BLOGA!!!

Ty też możesz współtworzyć naszego Bloga. Dlaczego warto pisać posty? Korzyści są dwie: dodatkowy Pakiet 80 Przebić i satysfakcja z opublikowanego tekstu.Wyślij swój post na maila blogeurobid@gmail.comy, w temacie podając “Post na Bloga ” .
Dokładnie zapoznajemy się z każdym nadesłanym tekstem. Pamiętajcie, że zastrzegamy sobie prawo do redagowania Waszych prac. Nie publikujemy tekstów, które zostały już opublikowane na innych Serwisach.
Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!