Wpisy Użytkowników

Zaryzykowałem, zalicytowałem i wygrałem!

2016-11-09 10:56:25, komentarzy: 0

W internecie można znależć kilka serwisów gdzie istnieje możliwość kupienia różnych rzeczy za „grosze”. Jednym z nich jest eurobid.pl na który trafiłem całkiem przypadkiem. Oczywiście opinie na temat tego typu serwisów są naprawdę różne, a czasami skrajnie różne. Postanowiłem sam sprawdzić i przekonać się czy serwis jest wiarygodny.


Zarejestrowałem się, zakupiłem Pakiet 200 przebić i wziąłem udziału w kilku aukcjach. Za rejestracje w serwisie 
dostałem jako nowy uczestnik Pakiet 30 Przebić, więc jak widać wcale nie przeznaczyłem wielkich pieniędzy, aby przetestować serwis eurobid.pl. Nie liczyłem na duże wygrane, ale udało się. Pierwszą licytację wygrałem! Był to IPhone 7, którego cena rynkowa wynosi ok. 3500 zł.  Udało mi się go wygrać za 0,16 zł. Jak wiadomo po takiej wygranej nie zaprzestałem dalszej zabawy. Na koncie pozostało już niewiele przebić, które wykorzystałem na licytację w innych aukcjach. Tym razem nie udało się nic wygrać, ale i tak byłem na plusie. Zakupiłem więc kolejny Pakiet, tym razem  500 Przebić. Tym Pakietem udało mi się wygrać Garnki Gerlach Brava za 1,10 zł oraz zestaw kluczy nasadowych Neo Tools za 0,33 zł. Tak więc zainwestowałem 158 zł a wygrałem: IPhone7 za 3500 zł, zestaw garnków Gerlach Brava za 290 zł oraz zestaw kluczy nasadowych Neo Tools za 720 zł, co daje łączną kwotę 4510 zł. Widać więc, że można wygrywać aukcje w serwisie eurobid.pl  chociaż nie zawsze jest tak łatwo. Oczywiście nie brakuje też osób, które przegrywają aukcje. Było by zbyt pięknie jakby wszyscy wygrywali za każdym razem, ale na pewno da się wygrywać. Liczy się nie tylko ilość przebić ale przede wszystkim spryt i trochę szczęśca.


Stefan

« powrót

Dodaj nowy komentarz

PISZ NA BLOGA!!!

Ty też możesz współtworzyć naszego Bloga. Dlaczego warto pisać posty? Korzyści są dwie: dodatkowy Pakiet 80 Przebić i satysfakcja z opublikowanego tekstu.Wyślij swój post na maila blogeurobid@gmail.comy, w temacie podając “Post na Bloga ” .
Dokładnie zapoznajemy się z każdym nadesłanym tekstem. Pamiętajcie, że zastrzegamy sobie prawo do redagowania Waszych prac. Nie publikujemy tekstów, które zostały już opublikowane na innych Serwisach.
Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!